Medisana BU 582 Horné rameno Automatické 2 používateľ / -ov
Kód: UISMENCIS0019Podrobný popis
Medisana BU 582 Horné rameno Automatické 2 používateľ / -ov| Prenášanie puzdro | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja | 86 x 78 mm |
| Počet používateľov | 2 používateľ / -ov |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Meranie tepu | Áno |
| Metóda merania | Oscilometria |
| Funkcie rozprávania | Nie |
| Podporované umiestnenie | Horné rameno |
| Typ displeja | LCD |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Veľkosť | 23 - 43 cm |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Model | Automatické |
| Monitor srdcovej činnosti | Áno |
| Jednotky miery | mmHg |
| Diastolický krvný tlak | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie | 40 - 199 |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 276 g |
| Šírka | 98,5 mm |
| Hĺbka | 137 mm |
| Výška | 52 mm |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Typ batérie | Alkalický, AAA |
| Rozsah merania tlaku | 40 - 280 mmHg |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 4015588515828 |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 86 x 78 mm |
| Počet používateľov: | 2 používateľ / -ov |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Meranie tepu: | Áno |
| Metóda merania: | Oscilometria |
| Funkcie rozprávania: | Nie |
| Podporované umiestnenie: | Horné rameno |
| Typ displeja: | LCD |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Veľkosť: | 23 - 43 cm |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Model: | Automatické |
| Monitor srdcovej činnosti: | Áno |
| Jednotky miery: | mmHg |
| Diastolický krvný tlak: | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie: | 40 - 199 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 276 g |
| Šírka: | 98,5 mm |
| Hĺbka: | 137 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Typ batérie: | Alkalický, AAA |
| Rozsah merania tlaku: | 40 - 280 mmHg |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
