Zápästný tlakomer Medisana BW 345
Kód: UISMENCIS0030Podrobný popis
Zápästný tlakomer Medisana BW 345| Farba | Biela, Šedá |
| Model | Automatický |
| Zobrazenie času/dátumu | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie | 40 - 199 |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Meranie tepu | Áno |
| Metóda merania | Oscilometria |
| Jednotky miery | mmHg |
| Počet používateľov | 2 používateľ / -ov |
| Typ displeja | LCD |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Diastolický krvný tlak | Áno |
| Registre pamäte | 2 x 199 |
| Hodnoty klasifikácie svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) | Áno |
| Podporované umiestnenie | Zápästie |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Hmotnosť | 115 g |
| Šírka | 65,9 mm |
| Výška | 25,5 mm |
| Veľkosť obrazovky displeja | 40 x 28,5 mm |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ batérie | AAA |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Rozsah merania tlaku | 0 - 295 mmHg |
| Relatívna vlhkosť | 15 - 90% |
| Presnosť tlaku | 3 mmHg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 55 °C |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Upozornenia | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 4015588510731 |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Model: | Automatický |
| Zobrazenie času/dátumu: | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie: | 40 - 199 |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Meranie tepu: | Áno |
| Metóda merania: | Oscilometria |
| Jednotky miery: | mmHg |
| Počet používateľov: | 2 používateľ / -ov |
| Typ displeja: | LCD |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Diastolický krvný tlak: | Áno |
| Registre pamäte: | 2 x 199 |
| Hodnoty klasifikácie svetovej zdravotníckej organizácie (WHO): | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Zápästie |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Hmotnosť: | 115 g |
| Šírka: | 65,9 mm |
| Výška: | 25,5 mm |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 40 x 28,5 mm |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ batérie: | AAA |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Rozsah merania tlaku: | 0 - 295 mmHg |
| Relatívna vlhkosť: | 15 - 90% |
| Presnosť tlaku: | 3 mmHg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 55 °C |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Upozornenia: | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
