DEFENDER FREEMOTION B571 LED slúchadlá do uší s mikrofónom
Kód: AKGDFNSBL0009Podrobný popis
DEFENDER FREEMOTION B571 LED slúchadlá do uší s mikrofónom| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 10 m |
| Typ slúchadiel | Stereofónne, Circumaurálne |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| LED podsvietenie | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Akustický systém | Zatvorené |
| Ovládač jednotky | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel | 105 dB |
| Prevádzková doba | 6 - 8 hodín |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| EAN: | 4745090820317 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 10 m |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne, Circumaurálne |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Akustický systém: | Zatvorené |
| Ovládač jednotky: | 4 cm |
| Citlivosť slúchadiel: | 105 dB |
| Prevádzková doba: | 6 - 8 hodín |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
