HEADPHONES DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B485 ANC BEIGE
Kód: AKGDFNSBL0020Podrobný popis
HEADPHONES DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B485 ANC BEIGE| Vstup AUX | Áno |
| 3.5 mm vstup | Áno |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Typ USB vstupných portov | USB C |
| Typ slúchadiel | Stereofónne, Circumaurálne |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Bezdrôtové slúchadlá |
| Množstvo | 1 |
| Akustický systém | Zatvorené |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel | 99 dB |
| Upozornenia | Read the user manual before use., The product contains batteries which must be disposed of correctly., Do not disassemble or modify the product yourself. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| EAN: | 4745091890845 |
| Vstup AUX: | Áno |
| 3.5 mm vstup: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Typ USB vstupných portov: | USB C |
| Typ slúchadiel: | Stereofónne, Circumaurálne |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Bezdrôtové slúchadlá |
| Množstvo: | 1 |
| Akustický systém: | Zatvorené |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Citlivosť slúchadiel: | 99 dB |
| Upozornenia: | Read the user manual before use., The product contains batteries which must be disposed of correctly., Do not disassemble or modify the product yourself. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
