Bosch Serie 2 BFL623MB4 mikrovlnná rúra Čierna Sólo mikrovlnná rúra Vstavaný 20 L 800 W
Kód: AGDBOSKMZ0057Podrobný popis
Bosch Serie 2 BFL623MB4 mikrovlnná rúra Čierna Sólo mikrovlnná rúra Vstavaný 20 L 800 W| Obsahuje panvicu na pečenie | Nie |
| Kuchárska kniha | Nie |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Sólo mikrovlnná rúra |
| Materiál dverí | Sklo |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Mikrovlnný výkon | 800 W |
| Integrované hodiny | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Systém ovládania | Gombík, Otočné |
| Typ displeja | LED |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Typ hodín | Elektronický |
| Vstavaný displej | Áno |
| Detský zámok | Nie |
| Systém otvárania dvierok | Gombík |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Dĺžka šnúry | 1,3 m |
| Vnútorná kapacita | 20 L |
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 335 mm |
| Výška | 382 mm |
| Hmotnosť | 14,5 kg |
| Instalačná výška oddielu | 36,2 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 32 cm |
| Inštalačná výška (min) | 36,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Celková spotreba | 1270 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220-230 V |
| Prúd | 10 A |
| Šírka balenia | 408 mm |
| Hĺbka balenia | 680 mm |
| Výška balenia | 445 mm |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Konvekčné varenie | Nie |
| Počet automatických programov | 7 |
| Varenie v pare | Nie |
| Funkcia automatického varenia | Áno |
| Gril | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 4242005530915 |
| Obsahuje panvicu na pečenie: | Nie |
| Kuchárska kniha: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Sólo mikrovlnná rúra |
| Materiál dverí: | Sklo |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Systém ovládania: | Gombík, Otočné |
| Typ displeja: | LED |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Typ hodín: | Elektronický |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Detský zámok: | Nie |
| Systém otvárania dvierok: | Gombík |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Dĺžka šnúry: | 1,3 m |
| Vnútorná kapacita: | 20 L |
| Šírka: | 595 mm |
| Hĺbka: | 335 mm |
| Výška: | 382 mm |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
| Instalačná výška oddielu: | 36,2 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 32 cm |
| Inštalačná výška (min): | 36,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Celková spotreba: | 1270 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-230 V |
| Prúd: | 10 A |
| Šírka balenia: | 408 mm |
| Hĺbka balenia: | 680 mm |
| Výška balenia: | 445 mm |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Konvekčné varenie: | Nie |
| Počet automatických programov: | 7 |
| Varenie v pare: | Nie |
| Funkcia automatického varenia: | Áno |
| Gril: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
