Kefa na umývanie chrbta
Kód: LITSU2PMC0004Podrobný popis
Kefa na umývanie chrbta| Šírka tela | 7 cm |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Hĺbka | 12 cm |
| Farba | Biela, Modrá |
| Dĺžka | 82 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Body wash utensils |
|---|---|
| EAN: | 4250629327880 |
| Šírka tela: | 7 cm |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Hĺbka: | 12 cm |
| Farba: | Biela, Modrá |
| Dĺžka: | 82 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
