Tanier na lízanie TRIXIE Junior - 15 cm
Kód: DLZTXEMIS0004Podrobný popis
Tanier na lízanie TRIXIE Junior - 15 cm| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Farba | Zelená |
| Kategória produktu | Miska |
| Šírka | 150 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Always make sure the bowl is clean before filling., Do not use damaged bowls, they can be a danger to your pet., Regularly check the condition of bowls and containers to avoid the build-up of bacteria. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, containers, drinkers |
|---|---|
| EAN: | 4011905349541 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Farba: | Zelená |
| Kategória produktu: | Miska |
| Šírka: | 150 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Always make sure the bowl is clean before filling., Do not use damaged bowls, they can be a danger to your pet., Regularly check the condition of bowls and containers to avoid the build-up of bacteria. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
