FERPLAST Astra - fontána pre psov a mačky - 3 l
Kód: DLZFPAMIU0001Podrobný popis
FERPLAST Astra - fontána pre psov a mačky - 3 l| Hlasitosť | 3 l |
| Typ zdroja | Batérie, Jednosmerný prúd |
| 3-stupňový filtračný systém | Áno |
| Kategória produktu | Fontána |
| Materiál | Technopolymeru |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Farba | Biela |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Upozornenia | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, containers, drinkers |
|---|---|
| EAN: | 8010690211909 |
| Hlasitosť: | 3 l |
| Typ zdroja: | Batérie, Jednosmerný prúd |
| 3-stupňový filtračný systém: | Áno |
| Kategória produktu: | Fontána |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Farba: | Biela |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Upozornenia: | The toy should be used under the supervision of the owner., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
