ROTHO Cody Beige - nádoba na potraviny - 25l
Kód: DLZROHMIU0021Podrobný popis
ROTHO Cody Beige - nádoba na potraviny - 25l| Materiál | Plast |
| Kategória produktu | Nádoba na krmivo |
| Vnútorná kapacita | 25 L |
| Farba | Béžová |
| Kategória | Pre psa |
| Výška | 463 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka | 330 mm |
| Upozornenia | Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use., Regularly clean the product to ensure hygiene. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, containers, drinkers |
|---|---|
| EAN: | 7610859183194 |
| Materiál: | Plast |
| Kategória produktu: | Nádoba na krmivo |
| Vnútorná kapacita: | 25 L |
| Farba: | Béžová |
| Kategória: | Pre psa |
| Výška: | 463 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Šírka: | 330 mm |
| Upozornenia: | Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use., Regularly clean the product to ensure hygiene. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
