ROTHO Loft - nádoba na pochúťky - 1l
Kód: DLZROHMIU0034Podrobný popis
ROTHO Loft - nádoba na pochúťky - 1l| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Farba | Biela, Transparentné |
| Materiál | Technopolymeru |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Kategória produktu | Nádoba na krmivo |
| Výška | 142 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť | 230 g |
| Upozornenia | The product should be used in accordance with its intended use., Store away from sources of heat and direct sunlight., Regularly clean the product to ensure hygiene. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, containers, drinkers |
|---|---|
| EAN: | 7610859153913 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Farba: | Biela, Transparentné |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Kategória produktu: | Nádoba na krmivo |
| Výška: | 142 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Upozornenia: | The product should be used in accordance with its intended use., Store away from sources of heat and direct sunlight., Regularly clean the product to ensure hygiene. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
