ROTHO Loft - nádoba na pochúťky - 3,2l
Kód: DLZROHMIU0042Podrobný popis
ROTHO Loft - nádoba na pochúťky - 3,2l| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Kategória produktu | Nádoba na krmivo |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Materiál | Technopolymeru |
| Farba | Biela, Transparentné |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 214 mm |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Regularly clean the product to ensure hygiene., Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, containers, drinkers |
|---|---|
| EAN: | 7610859153951 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Kategória produktu: | Nádoba na krmivo |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Farba: | Biela, Transparentné |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 214 mm |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Regularly clean the product to ensure hygiene., Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
