Miska s naberačkou pre telesne postihnutých béžová
Kód: KUCSU2MTP0011Podrobný popis
Miska s naberačkou pre telesne postihnutých béžová| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Materiál | ABS |
| Tvar | Kolo |
| Farba | Béžová |
| Výška | 80 mm |
| Priemer produktu | 150 mm |
| Upozornenia | Do not overheat in the microwave., Do not use in the oven. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bowls, plates and containers |
|---|---|
| EAN: | 4250629307110 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Materiál: | ABS |
| Tvar: | Kolo |
| Farba: | Béžová |
| Výška: | 80 mm |
| Priemer produktu: | 150 mm |
| Upozornenia: | Do not overheat in the microwave., Do not use in the oven. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
