SHERWOOD STORAGE BOX 270 L KETER záhradný box
Kód: SKRKTROGR0004Podrobný popis
SHERWOOD STORAGE BOX 270 L KETER záhradný box| Množstvo | 1 |
| Vhodné umiestnenie | Balkón, Nádvorie, Záhrada, Garáž, Patio, terasa, Veranda, Dvor za domom |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Bronzová |
| Správne použitie | Univerzálne |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Odolný proti blednutiu | Áno |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Odolný proti vode | Áno |
| Farba veka | Hnedá |
| Bezúdržbový | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Veko v cene | Áno |
| Odolný proti poveternostným vplyvom | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Odolné proti opotrebeniu | Áno |
| Design zaisťujúce dlhú životnosť | Áno |
| Hlasitosť | 270 L |
| Hĺbka | 450 mm |
| Výška | 575 mm |
| Šírka | 1170 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Boxes |
|---|---|
| EAN: | 7290106922723 |
| Množstvo: | 1 |
| Vhodné umiestnenie: | Balkón, Nádvorie, Záhrada, Garáž, Patio, terasa, Veranda, Dvor za domom |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Bronzová |
| Správne použitie: | Univerzálne |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Odolný proti blednutiu: | Áno |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Farba veka: | Hnedá |
| Bezúdržbový: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Veko v cene: | Áno |
| Odolný proti poveternostným vplyvom: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Odolné proti opotrebeniu: | Áno |
| Design zaisťujúce dlhú životnosť: | Áno |
| Hlasitosť: | 270 L |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Výška: | 575 mm |
| Šírka: | 1170 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
