AlcoAlert Smart Elektrochemický alkoholtester, čierny
Kód: EIAAA1ALK0002Podrobný popis
AlcoAlert Smart Elektrochemický alkoholtester, čierny| Obsah balenia | 5 náustkov, Návod na použitie x 1, Záručný list x 1, Batéria AAA x 2 |
| Farba | Čierna |
| Presnosť merania | ±0,005 % BAC pri 0,05 % BAC pri 25 °C |
| Materiál | ABS |
| Jednotka merania vzdialenosti | mg/L, % BAC, ‰ (promile), g/L, mg/100ml |
| Prahová hodnota alarmu | 0,20 ‰, s možnosťou úpravy v aplikácii |
| Čas odberu vzorky | ± 5 s |
| Senzor | Elektrochemické |
| Rozlíšenie merania | 0.001% BAC |
| Rozsah merania | 0.00 - 4.00 ‰ |
| Typ produktu | Alkomat |
| Typ displeja | LCD VA |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ batérie | Batéria AAA |
| Počet batérií | 2 |
| Typ zdroja | Batérie |
| Upozornenia | Do not disassemble the unit yourself., Do not use near an open flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Breathalyzers |
|---|---|
| EAN: | 5904507904937 |
| Obsah balenia: | 5 náustkov, Návod na použitie x 1, Záručný list x 1, Batéria AAA x 2 |
| Farba: | Čierna |
| Presnosť merania: | ±0,005 % BAC pri 0,05 % BAC pri 25 °C |
| Materiál: | ABS |
| Jednotka merania vzdialenosti: | mg/L, % BAC, ‰ (promile), g/L, mg/100ml |
| Prahová hodnota alarmu: | 0,20 ‰, s možnosťou úpravy v aplikácii |
| Čas odberu vzorky: | ± 5 s |
| Senzor: | Elektrochemické |
| Rozlíšenie merania: | 0.001% BAC |
| Rozsah merania: | 0.00 - 4.00 ‰ |
| Typ produktu: | Alkomat |
| Typ displeja: | LCD VA |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ batérie: | Batéria AAA |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Upozornenia: | Do not disassemble the unit yourself., Do not use near an open flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
