BACscan F-50 dychový analyzátor Sivá
Kód: EIABSCALK0010Podrobný popis
BACscan F-50 dychový analyzátor Sivá| Hĺbka | 20 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hmotnosť | 89 g |
| Šírka | 45 mm |
| Displej | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ batérie | Alkalický |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Veľkosť valcovej batérie | AAA |
| Merací rozsah (BAC) | 0 - 4% |
| Funkcia alarmu | Áno |
| Presnosť | 5% |
| Model | Bezkontaktné |
| Doba zahrievania | 15 s |
| Materiál | ABS umelá hmota |
| Počet pamäťových záznamov | 10 |
| Farba | Šedá |
| Typ balenia | Box |
| Vrátane batérií | Áno |
| Upozornenia | Do not disassemble the unit yourself., Do not use near an open flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Breathalyzers |
|---|---|
| EAN: | 5904507904845 |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Výška: | 112 mm |
| Hmotnosť: | 89 g |
| Šírka: | 45 mm |
| Displej: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ batérie: | Alkalický |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Veľkosť valcovej batérie: | AAA |
| Merací rozsah (BAC): | 0 - 4% |
| Funkcia alarmu: | Áno |
| Presnosť: | 5% |
| Model: | Bezkontaktné |
| Doba zahrievania: | 15 s |
| Materiál: | ABS umelá hmota |
| Počet pamäťových záznamov: | 10 |
| Farba: | Šedá |
| Typ balenia: | Box |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Upozornenia: | Do not disassemble the unit yourself., Do not use near an open flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
