Dychový analyzátor BACscan F-50 0 - 4% čierny
Kód: EIABSCALK0005Podrobný popis
Dychový analyzátor BACscan F-50 0 - 4% čierny| Výška | 114 mm |
| Šírka | 47 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Hmotnosť | 90 g |
| Displej | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Typ batérie | Alkalický |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Materiál | ABS umelá hmota |
| Farba | Čierna |
| Doba zahrievania | 20 s |
| Funkcia alarmu | Áno |
| Počet pamäťových záznamov | 10 |
| Typ balenia | Box |
| Vrátane batérií | Áno |
| Náustok | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Breathalyzers |
|---|---|
| EAN: | 5907437062401 |
| Výška: | 114 mm |
| Šírka: | 47 mm |
| Hĺbka: | 24 mm |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Displej: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Typ batérie: | Alkalický |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Materiál: | ABS umelá hmota |
| Farba: | Čierna |
| Doba zahrievania: | 20 s |
| Funkcia alarmu: | Áno |
| Počet pamäťových záznamov: | 10 |
| Typ balenia: | Box |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Náustok: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
