Broom Refill Vileda DuActiva
Kód: SPDVI1SZC0001Podrobný popis
Broom Refill Vileda DuActiva| Odolné proti nárazu | Áno |
| Farba | Červená, Šedá, Čierna |
| Odporúčané použitie | Vnútorný |
| Materiál | Polyetyléntereftalát (PET), Guma |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 55 mm |
| Šírka balenia | 340 mm |
| Výška balenia | 111 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Brushes |
|---|---|
| EAN: | 4023103095298 |
| Odolné proti nárazu: | Áno |
| Farba: | Červená, Šedá, Čierna |
| Odporúčané použitie: | Vnútorný |
| Materiál: | Polyetyléntereftalát (PET), Guma |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 55 mm |
| Šírka balenia: | 340 mm |
| Výška balenia: | 111 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
