Cama WIG VIGO180 c/c úložný systém v obývačke Vitrína
Kód: BIWCMMPDR0004Podrobný popis
Cama WIG VIGO180 c/c úložný systém v obývačke Vitrína| Podporované umiestnenie | Nástenný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál políc | Temperované sklo, Sklo |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Farba dverí | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Typ produktu | Vitrína |
| Zrkadlo | Nie |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Ďalšie informácie | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Presklená predná časť, Fronty bez rukoväte, Vnútri štyri police, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF), Temperované sklo |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Kolekcia | VIGO |
| Model | Vitrína |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Výška balenia | 90 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka balenia | 445 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 32 kg |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka balenia | 1855 mm |
| Počet balení | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Buffets and shop windows |
|---|---|
| EAN: | 5903815000430 |
| Podporované umiestnenie: | Nástenný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál políc: | Temperované sklo, Sklo |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Typ produktu: | Vitrína |
| Zrkadlo: | Nie |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Ďalšie informácie: | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Závesná skriňa, Presklená predná časť, Fronty bez rukoväte, Vnútri štyri police, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF), Temperované sklo |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Kolekcia: | VIGO |
| Model: | Vitrína |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka balenia: | 445 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 32 kg |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka balenia: | 1855 mm |
| Počet balení: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
