Bosch Serie 2 SMU2HVS06E Vstavaná umývačka riadu 14 súprav
Kód: AGDBOSZMZ0437Podrobný popis
Bosch Serie 2 SMU2HVS06E Vstavaná umývačka riadu 14 súprav| Umývacie programy | Hodinové 65 °C, Hrnce 70 °C, Favorite |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet pracích programov | 5 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Doba cyklu | 295 min |
| Trieda emisie hluku | C |
| Polovičný výkon | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Automatické programy | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 573 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 34,9 kg |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,90 m |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Dolný, Horný |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba dverí | Brúsená oceľ |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Bosch Home Connect |
| Detský zámok | Áno |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005534371 |
| Umývacie programy: | Hodinové 65 °C, Hrnce 70 °C, Favorite |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Doba cyklu: | 295 min |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Automatické programy: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 34,9 kg |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,90 m |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Dolný, Horný |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba dverí: | Brúsená oceľ |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Bosch Home Connect |
| Detský zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
