Bosch Serie 2 SMV2HVX02E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest D
Kód: AGDBOSZMZ0376Podrobný popis
Bosch Serie 2 SMV2HVX02E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest D| Odložený štart | Áno, 9 h |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Počet miest | 14 miest |
| Extra suché | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| Trieda emisie hluku | C |
| Polovičný výkon | Áno |
| Doba cyklu | 270 min |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 5 |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Hmotnosť | 34,1 kg |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 36,2 kg |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Spotreba energie na cyklus | 0,849 kWh |
| Typ košíka na príbory | Bosch VarioDrawer |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela | Čierna, Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Materiál vane | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Značkový materiál vane | Polinox |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005434084 |
| Odložený štart: | Áno, 9 h |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Počet miest: | 14 miest |
| Extra suché: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Doba cyklu: | 270 min |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Hmotnosť: | 34,1 kg |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 36,2 kg |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 85 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,849 kWh |
| Typ košíka na príbory: | Bosch VarioDrawer |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Materiál vane: | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Značkový materiál vane: | Polinox |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
