Bosch Serie 2 SPI2HKS42E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E
Kód: AGDBOSZMZ0427Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPI2HKS42E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E| Trieda emisie hluku | C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Doba cyklu | 220 min |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Počet pracích programov | 5 |
| Výška | 815 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 573 mm |
| Hmotnosť | 28,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Čiastočne vstavaný |
| Farba ovládacieho panela | Čierna, Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Horný |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Šírka balenia | 670 mm |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hĺbka balenia | 510 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 30,4 kg |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1422867 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005415878 |
| Trieda emisie hluku: | C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Výška: | 815 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Čiastočne vstavaný |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Horný |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Šírka balenia: | 670 mm |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hĺbka balenia: | 510 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 30,4 kg |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1422867 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
