Bosch Serie 2 SPV2HMX02E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest
Kód: AGDBOSZMZ0443Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPV2HMX02E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest| Index opraviteľnosti | 9.1 |
| Odložený štart | 9 h, Áno |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Umývacie programy | Predopláchnutie, Rýchly, Favorite, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Extra suché | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Odložený štart (min) | 3 h |
| Počet miest | 10 miest |
| Počet pracích programov | 5 |
| Doba cyklu | 275 min |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná výška oddielu | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Šírka | 448 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 28,5 kg |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,67 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 67 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky | Kôš a zásuvka |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 30,1 kg |
| Indikátor pripravenosti | Áno |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2357547 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005553716 |
| Index opraviteľnosti: | 9.1 |
| Odložený štart: | 9 h, Áno |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Umývacie programy: | Predopláchnutie, Rýchly, Favorite, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Extra suché: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Odložený štart (min): | 3 h |
| Počet miest: | 10 miest |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Doba cyklu: | 275 min |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Šírka: | 448 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,67 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 67 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky: | Kôš a zásuvka |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 30,1 kg |
| Indikátor pripravenosti: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2357547 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
