Bosch Serie 2 SPV2HMX42E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E
Kód: AGDBOSZMZ0411Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPV2HMX42E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E| Samočistiaci | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Umývacie programy | Favorite, 60min 65°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Počet pracích programov | 5 |
| Trieda emisie hluku | C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Nie |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 448 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba dverí | Biela |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Počet košov | 3 košík/košíky |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005415922 |
| Samočistiaci: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Umývacie programy: | Favorite, 60min 65°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C |
| AquaStop funkcia: | Nie |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Nie |
| Výška: | 815 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 448 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Počet košov: | 3 košík/košíky |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
