Bosch Serie 2 SPV2IKX10E umývačka na riad Plne vstavaný 9 miest F
Kód: AGDBOSZMZ0299Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E umývačka na riad Plne vstavaný 9 miest F| Senzor naplnenia | Áno |
| Systém sušenia | Prírodný |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Samočistiaci | Áno |
| Odložený štart | Áno, 9 h |
| Čas automatického vypnutia | 0 min |
| Počet pracích programov | 5 |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Predumytie, Intensive 70°C, 60min 65°C, Auto 45 - 65 °C |
| Počet miest | 9 miest |
| Úroveň hluku | 48 dB |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 215 min |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Šírka | 448 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 26,6 kg |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 78 kWh |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,787 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,2 W |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Nie |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Zásobník na vodu | Studený, Horúci |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Hmotnosť vrátane balenia | 28,3 kg |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Vykurovacie teleso | Áno |
| Odnímateľný vrch | Nie |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Bzučiak | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005183821 |
| Senzor naplnenia: | Áno |
| Systém sušenia: | Prírodný |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Samočistiaci: | Áno |
| Odložený štart: | Áno, 9 h |
| Čas automatického vypnutia: | 0 min |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Predumytie, Intensive 70°C, 60min 65°C, Auto 45 - 65 °C |
| Počet miest: | 9 miest |
| Úroveň hluku: | 48 dB |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 215 min |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Šírka: | 448 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 26,6 kg |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 78 kWh |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,787 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,2 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Nie |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Zásobník na vodu: | Studený, Horúci |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 28,3 kg |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Vykurovacie teleso: | Áno |
| Odnímateľný vrch: | Nie |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Bzučiak: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
