Bosch Serie 4 SMV4ECX23E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest C
Kód: AGDBOSZMZ0429Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMV4ECX23E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest C| Sklenená ochrana | Nie |
| Polovičný výkon | Áno |
| Umývacie programy | Auto 45 - 65 °C, Rýchly, Intenzívny, Ticho, Eko |
| Trieda emisie hluku | B |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Úroveň hluku | 40 dB |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 200 min |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Hmotnosť | 42,6 kg |
| Výška | 815 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,747 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice | 165 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Farba dverí | Biela |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice | 190 m |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Výška balenia | 880 mm |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Odnímateľný vrch | Nie |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Farba podsvietenia | Červená |
| Detský zámok | Nie |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1456217 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | Rackmatic®, EfficientDry, Home Connect, VarioDrawer |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005421442 |
| Sklenená ochrana: | Nie |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Umývacie programy: | Auto 45 - 65 °C, Rýchly, Intenzívny, Ticho, Eko |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Úroveň hluku: | 40 dB |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 200 min |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hmotnosť: | 42,6 kg |
| Výška: | 815 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,747 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 165 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 190 m |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Odnímateľný vrch: | Nie |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Farba podsvietenia: | Červená |
| Detský zámok: | Nie |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1456217 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | Rackmatic®, EfficientDry, Home Connect, VarioDrawer |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
