Bosch Serie 4 SMV4EVX00E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest C
Kód: AGDBOSZMZ0425Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMV4EVX00E umývačka na riad Plne vstavaný 14 miest C| Trieda emisie hluku | B |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Umývacie programy | Predopláchnutie, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Quick 65°C, Silent 50°C, Favorite |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Samočistiaci | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Automatické programy | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Polovičný výkon | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Doba cyklu | 215 min |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Výška | 815 mm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Hmotnosť | 35,4 kg |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Spotreba energie na cyklus | 0,747 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Maximálna veľkosť misky (horný kôš) | 21 cm |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Typ košíka na príbory | Bosch VarioDrawer |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Vstavaný displej | Áno |
| Maximálna veľkosť misky (dolný kôš) | 31 cm |
| Značkový materiál vane | Polinox |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Materiál vane | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 37,5 kg |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1319322 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005382316 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Umývacie programy: | Predopláchnutie, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Quick 65°C, Silent 50°C, Favorite |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Samočistiaci: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Automatické programy: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Doba cyklu: | 215 min |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Hmotnosť: | 35,4 kg |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,747 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Maximálna veľkosť misky (horný kôš): | 21 cm |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Typ košíka na príbory: | Bosch VarioDrawer |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Maximálna veľkosť misky (dolný kôš): | 31 cm |
| Značkový materiál vane: | Polinox |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Materiál vane: | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 37,5 kg |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1319322 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
