Bosch Serie 4 SMV4HTX11E Vstavaná umývačka riadu 13 súprav C
Kód: AGDBOSZMZ0430Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMV4HTX11E Vstavaná umývačka riadu 13 súprav C| Umývacie programy | Eco, Tichá prevádzka 50°C, Obľúbené, Hrnce, Hodinové |
| Počet pracích programov | 6 |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Počet miest | 13 miest |
| Doba cyklu | 295 min |
| Polovičný výkon | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Extra suché | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 815 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hmotnosť | 32,2 kg |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 74 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Zásobník na vodu | Studený |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,7 m |
| Typ košíka na príbory | Vario |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005520770 |
| Umývacie programy: | Eco, Tichá prevádzka 50°C, Obľúbené, Hrnce, Hodinové |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Počet miest: | 13 miest |
| Doba cyklu: | 295 min |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Extra suché: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 32,2 kg |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 74 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Zásobník na vodu: | Studený |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,7 m |
| Typ košíka na príbory: | Vario |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
