Bosch Serie 4 SPI4HMS49E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E
Kód: AGDBOSZMZ0375Podrobný popis
Bosch Serie 4 SPI4HMS49E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E| Počet miest | 10 miest |
| Doba cyklu | 220 min |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Expresný, Intensive 70°C, Favorite |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet pracích programov | 6 |
| Trieda emisie hluku | B |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Šírka | 448 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 30,4 kg |
| Hĺbka | 573 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela | Čierna, Nerezová oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča | Čiastočne vstavaný |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Výška balenia | 880 mm |
| Šírka balenia | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 32,2 kg |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005421794 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Expresný, Intensive 70°C, Favorite |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Šírka: | 448 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 30,4 kg |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Čiastočne vstavaný |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Šírka balenia: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 32,2 kg |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
