Bosch Serie 4 SPV4HMX49E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E
Kód: AGDBOSZMZ0393Podrobný popis
Bosch Serie 4 SPV4HMX49E umývačka na riad Čiastočne vstavaný 10 miest E| Počet miest | 10 miest |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Doba cyklu | 220 min |
| Polovičný výkon | Nie |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Samočistiaci | Áno |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Umývacie programy | Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Favorite, Quick 65°C, Eko 50 °C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet pracích programov | 6 |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Extra suché | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Hmotnosť | 30,4 kg |
| Hĺbka | 550 mm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Šírka | 448 mm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Výška | 815 mm |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,755 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Čiastočne vstavaný |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ košíka na príbory | Bosch VarioDrawer |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Šírka balenia | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 32,2 kg |
| Výška balenia | 880 mm |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005421831 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Polovičný výkon: | Nie |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Samočistiaci: | Áno |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Umývacie programy: | Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C, Favorite, Quick 65°C, Eko 50 °C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Extra suché: | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 30,4 kg |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Šírka: | 448 mm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,755 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Čiastočne vstavaný |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ košíka na príbory: | Bosch VarioDrawer |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Šírka balenia: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 32,2 kg |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
