Bosch Serie 6 SPV6EMX09E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest B
Kód: AGDBOSZMZ0432Podrobný popis
Bosch Serie 6 SPV6EMX09E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest B| AquaStop funkcia | Áno |
| Extra suché | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Polovičný výkon | Áno |
| Doba cyklu | 235 min |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Počet pracích programov | 6 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| Umývacie programy | Favorite, Eko 50 °C, Quiet, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Doplnkové programy na stiahnutie | Áno |
| Šírka | 448 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 0 mm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 1,15 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Typ konektora | Typ F |
| Spotreba vody na cyklus | 8,7 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 51 kWh |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Šírka balenia | 510 mm |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Funkcie aplikácií | Remote diagnostics, Vzdialený monitoring |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2261668 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | DuoPower, EfficientDry, TimeLight, VarioDrawer Pro |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005537228 |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Extra suché: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Počet pracích programov: | 6 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| Umývacie programy: | Favorite, Eko 50 °C, Quiet, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Doplnkové programy na stiahnutie: | Áno |
| Šírka: | 448 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 0 mm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 1,15 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Typ konektora: | Typ F |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,7 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 51 kWh |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Šírka balenia: | 510 mm |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Funkcie aplikácií: | Remote diagnostics, Vzdialený monitoring |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2261668 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | DuoPower, EfficientDry, TimeLight, VarioDrawer Pro |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
