Bosch SMI4HAS07E umývačka na riad Plne vstavaný 13 miest C
Kód: AGDBOSZMZ0435Podrobný popis
Bosch SMI4HAS07E umývačka na riad Plne vstavaný 13 miest C| Sklenená ochrana | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Počet pracích programov | 6 |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Polovičný výkon | Áno |
| Index opraviteľnosti | 9.3 |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Doba cyklu | 295 min |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite, Quick 65°C, Silent 50°C, Auto 45 - 65 °C |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Počet miest | 13 miest |
| Trieda emisie hluku | B |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Extra suché | Áno |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Výška | 815 mm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Hĺbka | 573 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Šírka | 598 mm |
| Hmotnosť | 33,6 kg |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 74 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Horný |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia | 36 kg |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Funkcie aplikácií | Remote diagnostics |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Bosch Home Connect |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2204192 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | Rackmatic®, Silence On Demand, EcoSilence Drive, Silence programme, Hygiene+, SpeedPerfect Plus |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005529407 |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Počet pracích programov: | 6 |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Index opraviteľnosti: | 9.3 |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Doba cyklu: | 295 min |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Favorite, Quick 65°C, Silent 50°C, Auto 45 - 65 °C |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Počet miest: | 13 miest |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Extra suché: | Áno |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hmotnosť: | 33,6 kg |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 74 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Horný |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 36 kg |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Funkcie aplikácií: | Remote diagnostics |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Bosch Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2204192 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | Rackmatic®, Silence On Demand, EcoSilence Drive, Silence programme, Hygiene+, SpeedPerfect Plus |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
