Bosch SMV4ETX08E umývačka na riad Plne vstavaný 13 miest B
Kód: AGDBOSZMZ0415Podrobný popis
Bosch SMV4ETX08E umývačka na riad Plne vstavaný 13 miest B| Počet pracích programov | 6 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 235 min |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Samočistiaci | Áno |
| Polovičný výkon | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet miest | 13 miest |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Umývacie programy | Auto 45 - 65 °C, Favorite, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Silent 50°C, 60min 65°C |
| Trieda emisie hluku | B |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Výška | 815 mm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Hmotnosť | 34,5 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 65 kWh |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Farba dverí | Biela |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Priehradka horného koša | Skladateľné |
| Priehradka dolného koša | Skladateľné |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 36,6 kg |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1776410 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | SpeedPerfect Plus, EfficientDry, Hygiene+, Silence On Demand, VarioFlex Baskets |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005456215 |
| Počet pracích programov: | 6 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Samočistiaci: | Áno |
| Polovičný výkon: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 13 miest |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Umývacie programy: | Auto 45 - 65 °C, Favorite, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Silent 50°C, 60min 65°C |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Hmotnosť: | 34,5 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 65 kWh |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Priehradka horného koša: | Skladateľné |
| Priehradka dolného koša: | Skladateľné |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 36,6 kg |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1776410 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | SpeedPerfect Plus, EfficientDry, Hygiene+, Silence On Demand, VarioFlex Baskets |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
