BOSCH SPV4HKX10E - vstavaná umývačka riadu
Kód: AGDBOSZMZ0384Podrobný popis
BOSCH SPV4HKX10E - vstavaná umývačka riadu| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Umývacie programy | Silent 50°C, Self Clean, Auto 45 - 65 °C, Favorite, Expres 60 min., Intensive 70°C, Bio |
| Trieda emisie hluku | B |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Počet miest | 10 miest |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Šírka | 448 mm |
| Výška | 815 mm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Celková spotreba | 2000-2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Kôš a zásuvka |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2 m |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005421954 |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Umývacie programy: | Silent 50°C, Self Clean, Auto 45 - 65 °C, Favorite, Expres 60 min., Intensive 70°C, Bio |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Počet miest: | 10 miest |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Šírka: | 448 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Celková spotreba: | 2000-2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Kôš a zásuvka |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2 m |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
