Bosch SPV4HMX13E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest
Kód: AGDBOSZMZ0448Podrobný popis
Bosch SPV4HMX13E umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet pracích programov | 5 |
| Extra suché | Áno |
| Umývacie programy | Quick 50°, Para, Prewash, Quick 65°C, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Favorite |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Polovičný výkon | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Doba cyklu | 275 min |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Výška | 875 mm |
| Hmotnosť | 30,7 kg |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 448 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 67 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Vstupné striedavé napätie | 200-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Farba dverí | Biela |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | Intensive zone, VarioFlex Baskets, EcoSilence Drive, SpeedPerfect Plus, Home Connect, Hygiene+ |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005551149 |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Extra suché: | Áno |
| Umývacie programy: | Quick 50°, Para, Prewash, Quick 65°C, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C, Favorite |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Doba cyklu: | 275 min |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Výška: | 875 mm |
| Hmotnosť: | 30,7 kg |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 448 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 67 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 200-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | Intensive zone, VarioFlex Baskets, EcoSilence Drive, SpeedPerfect Plus, Home Connect, Hygiene+ |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
