Electrolux EEA17200L vstavaná umývačka riadu 13 počet súprav E
Kód: AGDELCZMZ0136Podrobný popis
Electrolux EEA17200L vstavaná umývačka riadu 13 počet súprav E| Umývacie programy | Bio, 160min, 90 min, Rýchly, Opláchnutie |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Počet miest | 13 miest |
| Odložený štart | Áno, 3 h |
| Úroveň hluku | 49 dB |
| Počet pracích programov | 5 |
| Trieda účinnosti prania | A |
| Samočistiaci | Áno |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Trieda účinnosti sušenia | A |
| Výška | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Hmotnosť | 37,1 kg |
| Inštalačná výška (max) | 88 cm |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Celková spotreba | 1950 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Ročná spotreba energie | 262 kWh |
| Ročná spotreba vody | 2772 L |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Systém sušenia | AirDry |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Rozmery výrobku | Plná veľkosť (60 cm) |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543761777 |
| Umývacie programy: | Bio, 160min, 90 min, Rýchly, Opláchnutie |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Počet miest: | 13 miest |
| Odložený štart: | Áno, 3 h |
| Úroveň hluku: | 49 dB |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Trieda účinnosti prania: | A |
| Samočistiaci: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Nie |
| Trieda účinnosti sušenia: | A |
| Výška: | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hmotnosť: | 37,1 kg |
| Inštalačná výška (max): | 88 cm |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Celková spotreba: | 1950 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Ročná spotreba energie: | 262 kWh |
| Ročná spotreba vody: | 2772 L |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Rozmery výrobku: | Plná veľkosť (60 cm) |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
