Electrolux EEA727200L Plne vstavaný 13 miest E
Kód: AGDELCZMZ0157Podrobný popis
Electrolux EEA727200L Plne vstavaný 13 miest E| Umývacie programy | 30min 60°C, Auto, Opláchnutie, Eko, 90min 60°C, Rýchly |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 2 |
| Odložený štart | 3 h, Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Systém sušenia | AirDry |
| Počet miest | 13 miest |
| Doba cyklu | 240 min |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Počet pracích programov | 6 |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Inštalačná výška (max) | 88 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 818 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hmotnosť | 33,2 kg |
| Spotreba energie na cyklus | 0,921 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 94 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Dolný, Horný |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543796786 |
| Umývacie programy: | 30min 60°C, Auto, Opláchnutie, Eko, 90min 60°C, Rýchly |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 2 |
| Odložený štart: | 3 h, Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Počet miest: | 13 miest |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Inštalačná výška (max): | 88 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Výška: | 818 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 33,2 kg |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,921 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 94 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Dolný, Horný |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
