Electrolux EEC67310L Plne vstavaný 14 miest
Kód: AGDELCZMZ0182Podrobný popis
Electrolux EEC67310L Plne vstavaný 14 miest| Počet miest | 14 miest |
| Trieda emisie hluku | B |
| Umývacie programy | Eko, Auto, Namáčanie, 60min 65°C, 90 min, 160min 60°C, Quick 30min 40°C |
| Počet pracích programov | 8 |
| Systém sušenia | AirDry |
| Technológia prevodníka | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Výkon sušenia | B |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Polovičný výkon | Áno |
| Doba cyklu | 240 min |
| Hĺbka | 550 mm |
| Výška | 896 mm |
| Inštalačná výška (max) | 89 cm |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Hmotnosť | 38,7 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Šírka | 596 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Spotreba energie na cyklus | 0,848 kWh |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369) | 1,061 |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 49,9 |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba vody na cyklus | 11 L |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Zásobník na vodu | Studený, Horúci |
| Samovyvažovací pánt | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Uchytenie dverí | Opravené |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Dolný |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Výška balenia | 870 mm |
| Hĺbka balenia | 680 mm |
| Šírka balenia | 365 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 40,1 kg |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 443096 |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543780228 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Umývacie programy: | Eko, Auto, Namáčanie, 60min 65°C, 90 min, 160min 60°C, Quick 30min 40°C |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Výkon sušenia: | B |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Výška: | 896 mm |
| Inštalačná výška (max): | 89 cm |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Hmotnosť: | 38,7 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Šírka: | 596 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,848 kWh |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369): | 1,061 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 49,9 |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba vody na cyklus: | 11 L |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 85 kWh |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Zásobník na vodu: | Studený, Horúci |
| Samovyvažovací pánt: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Uchytenie dverí: | Opravené |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Dolný |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Výška balenia: | 870 mm |
| Hĺbka balenia: | 680 mm |
| Šírka balenia: | 365 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 40,1 kg |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 443096 |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
