Electrolux Serie 700 EEG88700W Plne vstavaný 14 miest A
Kód: AGDELCZMZ0176Podrobný popis
Electrolux Serie 700 EEG88700W Plne vstavaný 14 miest A| Počet pracích programov | 8 |
| Počet miest | 14 miest |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Doba cyklu | 240 min |
| Trieda emisie hluku | B |
| Umývacie programy | Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, 60min, Eko, 160min, Machine Care, Rýchly 30 min, 90 min |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Systém sušenia | AirDry |
| Výška | 820 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 560 mm |
| Hmotnosť | 37,3 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba elektrickej energie | 1550-2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 200 - 240 V |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 10,9 L |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,8 m |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,8 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7333394080895 |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Umývacie programy: | Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, 60min, Eko, 160min, Machine Care, Rýchly 30 min, 90 min |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Výška: | 820 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 560 mm |
| Hmotnosť: | 37,3 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba elektrickej energie: | 1550-2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 200 - 240 V |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 10,9 L |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,8 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,8 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
