Inbouw vaatwasser BOSCH SPV4EMX61E
Kód: AGDBOSZMZ0419Podrobný popis
Inbouw vaatwasser BOSCH SPV4EMX61E| Trieda emisie hluku | C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Umývacie programy | Obľúbené, Eco, Tichá prevádzka 50°C, Hrnce, Hodinové |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| Úroveň hluku | 45 dB |
| Doplnkové funkcie | Diaľkové spustenie, Intenzívna zóna, SpeedPerfect Plus, MachineCare |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Samočistiaci | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Doba cyklu | 256 min |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 29,6 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Šírka | 448 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 2 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 67 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na cyklus | 0,674 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 6,7 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ košíka na príbory | Bosch Vario3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Vnútorný materiál | Nerezová ocel |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31,4 kg |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005417742 |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Umývacie programy: | Obľúbené, Eco, Tichá prevádzka 50°C, Hrnce, Hodinové |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| Úroveň hluku: | 45 dB |
| Doplnkové funkcie: | Diaľkové spustenie, Intenzívna zóna, SpeedPerfect Plus, MachineCare |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Samočistiaci: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Doba cyklu: | 256 min |
| Výška: | 815 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Hmotnosť: | 29,6 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Šírka: | 448 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 2 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 67 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,674 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 6,7 L |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ košíka na príbory: | Bosch Vario3 |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Vnútorný materiál: | Nerezová ocel |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31,4 kg |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
