Siemens iQ300 SR63EX25KE umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest B
Kód: AGDSIMZMZ0201Podrobný popis
Siemens iQ300 SR63EX25KE umývačka na riad Plne vstavaný 10 miest B| Úroveň hluku | 44 dB |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Samočistiaci | Áno |
| Umývacie programy | Favorite, Speed 45°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Rýchly 60 °C |
| Trieda emisie hluku | B |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet pracích programov | 6 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet miest | 10 miest |
| Doba cyklu | 235 min |
| Výška | 815 mm |
| Šírka | 448 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Hmotnosť | 29,6 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 51 kWh |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 37,9 |
| Typ konektora | Typ C |
| Spotreba vody na cyklus | 8,7 L |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Typ horného koša | Siemens rackMatic |
| Bezpečnostný doraz dolného koša | Áno |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky | Kôš a zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31,4 kg |
| Bzučiak | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2310007 |
| Siemens technológie (umývanie riadu) | Intensive zone, Home Connect, Hygiene Plus, iQdrive®, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242003981207 |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Samočistiaci: | Áno |
| Umývacie programy: | Favorite, Speed 45°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Rýchly 60 °C |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet miest: | 10 miest |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Výška: | 815 mm |
| Šírka: | 448 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Hmotnosť: | 29,6 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 51 kWh |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 37,9 |
| Typ konektora: | Typ C |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,7 L |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Typ horného koša: | Siemens rackMatic |
| Bezpečnostný doraz dolného koša: | Áno |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky: | Kôš a zásuvka |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31,4 kg |
| Bzučiak: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2310007 |
| Siemens technológie (umývanie riadu): | Intensive zone, Home Connect, Hygiene Plus, iQdrive®, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
