Umývačka riadu Electrolux EES42210IX Plne zabudovaná súprava 9.
Kód: AGDELCZMZ0141Podrobný popis
Umývačka riadu Electrolux EES42210IX Plne zabudovaná súprava 9.| Systém sušenia | AirDry |
| Počet pracích programov | 8 |
| Umývacie programy | Rýchly, 90 min, Auto |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet miest | 9 miest |
| Sklenená ochrana | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 240 min |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Hmotnosť | 33,9 kg |
| Šírka | 446 mm |
| Hĺbka | 570 mm |
| Výška | 818 mm |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Inštalačná výška (max) | 90 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 1950 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,689 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Trieda účinnosti sušenia | A |
| Trieda účinnosti prania | A |
| Ročná spotreba vody | 2772 L |
| Ročná spotreba energie | 197 kWh |
| Nastavenie nôh | 8 cm |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543731053 |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Umývacie programy: | Rýchly, 90 min, Auto |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 9 miest |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Hmotnosť: | 33,9 kg |
| Šírka: | 446 mm |
| Hĺbka: | 570 mm |
| Výška: | 818 mm |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Inštalačná výška (max): | 90 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 1950 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,689 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Trieda účinnosti sušenia: | A |
| Trieda účinnosti prania: | A |
| Ročná spotreba vody: | 2772 L |
| Ročná spotreba energie: | 197 kWh |
| Nastavenie nôh: | 8 cm |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
