Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMI4ECS28E
Kód: AGDBOSZMZ0418Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMI4ECS28E| Počet miest | 14 miest |
| Počet pracích programov | 6 |
| Automatické programy | Áno |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Trieda emisie hluku | C |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 573 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Poistka | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 54 kWh |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia) | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Farba ovládacieho panela | Brúsená oceľ |
| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Gombík |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1956200 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005483044 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Automatické programy: | Áno |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Výška: | 815 mm |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Poistka: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 54 kWh |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia): | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Farba ovládacieho panela: | Brúsená oceľ |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1956200 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
