Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMI4EVS04E
Kód: AGDBOSZMZ0422Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMI4EVS04E| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet miest | 13 miest |
| Umývacie programy | Hrnce, Eco, Tichá prevádzka 50°C, Obľúbené, Hodinové |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Samočistiaci | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Trieda emisie hluku | C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Sklenená ochrana | Nie |
| Hĺbka | 573 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Výška | 815 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 84 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na cyklus | 0,836 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,7 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Odnímateľný vrch | Nie |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2020149 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005502547 |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet miest: | 13 miest |
| Umývacie programy: | Hrnce, Eco, Tichá prevádzka 50°C, Obľúbené, Hodinové |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Samočistiaci: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Nie |
| Hĺbka: | 573 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Výška: | 815 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 84 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,836 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,7 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Nie |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Odnímateľný vrch: | Nie |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2020149 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
