Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV25AX07F
Kód: AGDBOSZMZ0421Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV25AX07F| Samočistiaci | Áno |
| Doba cyklu | 270 min |
| Počet pracích programov | 5 |
| Polovičný výkon | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Umývacie programy | Rýchly, Auto 45 - 65 °C, Hrnce, Bio, Sklo 40°C |
| Extra suché | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Senzor naplnenia | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Počet miest | 12 miest |
| Odložený štart | 9 h, Áno |
| Čas automatického vypnutia | 0 min |
| Trieda emisie hluku | C |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115 cm |
| Inštalačná výška (max) | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min) | 81,5 cm |
| Výška | 875 mm |
| Hĺbka | 670 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Hmotnosť | 36,4 kg |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 1,02 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 92 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 10,5 L |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Materiál vane | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Nie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Hmotnosť vrátane balenia | 33,8 kg |
| Indkácia zostávajúceho času | Nie |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Nastavenie nôh | 6 cm |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Odnímateľný vrch | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Vykurovacie teleso | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1975597 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005489664 |
| Samočistiaci: | Áno |
| Doba cyklu: | 270 min |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Umývacie programy: | Rýchly, Auto 45 - 65 °C, Hrnce, Bio, Sklo 40°C |
| Extra suché: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Senzor naplnenia: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Počet miest: | 12 miest |
| Odložený štart: | 9 h, Áno |
| Čas automatického vypnutia: | 0 min |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115 cm |
| Inštalačná výška (max): | 87,5 cm |
| Inštalačná výška (min): | 81,5 cm |
| Výška: | 875 mm |
| Hĺbka: | 670 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hmotnosť: | 36,4 kg |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 1,02 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 92 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 10,5 L |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Materiál vane: | Plast / nehrdzavejúca oceľ |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Nie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 33,8 kg |
| Indkácia zostávajúceho času: | Nie |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 6 cm |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Odnímateľný vrch: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Vykurovacie teleso: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1975597 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
