Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV4EVX11E
Kód: AGDBOSZMZ0412Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV4EVX11E| Teplota (max) | 65 °C |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Trieda emisie hluku | C |
| Počet miest | 14 miest |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Hmotnosť | 34,4 kg |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 815 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 65 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Zásobník na vodu | Horúci, Studený |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Detský zámok | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2068958 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005509515 |
| Teplota (max): | 65 °C |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Počet miest: | 14 miest |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Hmotnosť: | 34,4 kg |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 65 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Zásobník na vodu: | Horúci, Studený |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Detský zámok: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2068958 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
