Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV4HVX07E
Kód: AGDBOSZMZ0413Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu BOSCH SMV4HVX07E| Počet miest | 14 miest |
| Trieda emisie hluku | C |
| Teplota (max) | 65 °C |
| Ochrana proti pretečeniu | Nie |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 33,6 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Zásobník na vodu | Studený, Horúci |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Automatické otvorenie dverí | Nie |
| Detský zámok | Nie |
| Diaľkové ovládanie smartfónu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2068957 |
| Upozornenia | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005509522 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Teplota (max): | 65 °C |
| Ochrana proti pretečeniu: | Nie |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 33,6 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 85 kWh |
| Zásobník na vodu: | Studený, Horúci |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Automatické otvorenie dverí: | Nie |
| Detský zámok: | Nie |
| Diaľkové ovládanie smartfónu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2068957 |
| Upozornenia: | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
