Vstavaná umývačka riadu EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Kód: AGDELCZMZ0166Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C| Počet pracích programov | 8 |
| Umývacie programy | 160min, Machine Care, 90 min, Rýchly 30 min, Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, Eco, 60min |
| Systém sušenia | AirDry |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program) | 30 min |
| Trieda emisie hluku | B |
| Automatické programy | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Výška | 820 mm |
| Hĺbka | 560 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Celková spotreba | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 200 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 11 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Typ displeja | LCD |
| Zásobník na vodu | Horúci, Studený |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,8 m |
| Uchytenie dverí | Posunovacie |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Dĺžka šnúry | 1,6 m |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,8 m |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Horný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Indikátor pripravenosti | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1413216 |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543987153 |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Umývacie programy: | 160min, Machine Care, 90 min, Rýchly 30 min, Oplachovanie a udržiavanie, AUTO Sense, Eco, 60min |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program): | 30 min |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Automatické programy: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Výška: | 820 mm |
| Hĺbka: | 560 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Celková spotreba: | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 200 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 11 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Typ displeja: | LCD |
| Zásobník na vodu: | Horúci, Studený |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,8 m |
| Uchytenie dverí: | Posunovacie |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Dĺžka šnúry: | 1,6 m |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,8 m |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Horný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Indikátor pripravenosti: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1413216 |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
