Vstavaná umývačka riadu ELECTROLUX EES48401L
Kód: AGDELCZMZ0172Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu ELECTROLUX EES48401L| Úroveň hluku | 44 dB |
| Automatické programy | Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Trieda emisie hluku | B |
| Šírka | 600 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Poistka | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 10,5 L |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia) | 0,5 W |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Systém ovládania | Gombík |
| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1310476 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543975013 |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Automatické programy: | Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Šírka: | 600 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Poistka: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 10,5 L |
| Spotreba energie (do automatického vypnutia): | 0,5 W |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1310476 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
