Vstavaná umývačka riadu GORENJE GV663B65 pre 16 súprav riadu
Kód: AGDGJEZMZ0027Podrobný popis
Vstavaná umývačka riadu GORENJE GV663B65 pre 16 súprav riadu| Trieda emisie hluku | A |
| Umývacie programy | Eco, Auto, 60min, Intenzívny, Nočný, Krištáľové sklá, Hygiena, 20min |
| Počet pracích programov | 8 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Počet teplotných nastavení | 8 |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 220 min |
| Počet miest | 16 miest |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Úroveň hluku | 38 dB |
| Samočistiaci | Áno |
| Výška | 816 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 555 mm |
| Hmotnosť | 31,6 kg |
| Spotreba energie na cyklus | 0,66 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 66 kWh |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Počet košov | 3 košík/košíky |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Nastavenie nôh | 7,4 cm |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2107021 |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 3838782946363 |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Umývacie programy: | Eco, Auto, 60min, Intenzívny, Nočný, Krištáľové sklá, Hygiena, 20min |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 8 |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Počet miest: | 16 miest |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Úroveň hluku: | 38 dB |
| Samočistiaci: | Áno |
| Výška: | 816 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 555 mm |
| Hmotnosť: | 31,6 kg |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,66 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 66 kWh |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Počet košov: | 3 košík/košíky |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 7,4 cm |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2107021 |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
