Vstavaná mraznička BOSCH GIV11AFE0
Kód: AGDBOSZAZ0002Podrobný popis
Vstavaná mraznička BOSCH GIV11AFE0| Low Frost systém | Áno |
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Mraziaci výkon | 4,4 kg/24h |
| Úroveň hluku | 36 dB |
| Beznámrazový systém | Nie |
| Trieda emisie hluku | C |
| Čistá kapacita mrazničky | 72 L |
| Hodnotenie Star | 4* |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | Nie |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 13 h |
| Klimatická trieda | SN-T |
| Šírka | 558 mm |
| Výška balenia | 790 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hĺbka | 545 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 38,3 kg |
| Instalačná výška oddielu | 72 cm |
| Výška | 712 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 56 cm |
| Hĺbka balenia | 620 mm |
| Šírka balenia | 640 mm |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Celková spotreba | 90 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | LED |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ produktu | Skriňová mraznička |
| Obojstranné dvere | Áno |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Počet zásuviek v mrazničke | 3 |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Dĺžka šnúry | 2,3 m |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Before carrying out any maintenance work, make sure the unit is unplugged., Avoid damaging the refrigeration circuit, as this can cause pressurised substances to leak., Do not block the ventilation openings in the appliance housing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in freezers |
|---|---|
| EAN: | 4242005126552 |
| Low Frost systém: | Áno |
| Rýchle zmrazenie: | Áno |
| Mraziaci výkon: | 4,4 kg/24h |
| Úroveň hluku: | 36 dB |
| Beznámrazový systém: | Nie |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Čistá kapacita mrazničky: | 72 L |
| Hodnotenie Star: | 4* |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ): | Nie |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu: | 13 h |
| Klimatická trieda: | SN-T |
| Šírka: | 558 mm |
| Výška balenia: | 790 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hĺbka: | 545 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 38,3 kg |
| Instalačná výška oddielu: | 72 cm |
| Výška: | 712 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 56 cm |
| Hĺbka balenia: | 620 mm |
| Šírka balenia: | 640 mm |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Celková spotreba: | 90 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | LED |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ produktu: | Skriňová mraznička |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Počet zásuviek v mrazničke: | 3 |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 2,3 m |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Before carrying out any maintenance work, make sure the unit is unplugged., Avoid damaging the refrigeration circuit, as this can cause pressurised substances to leak., Do not block the ventilation openings in the appliance housing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
